Zwycięski puchar w turnieju piłki nożnej

Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach mł. insp. Włodzimierz Warzecha złożył gratulacje sportowcom za zajęcie I miejsca w eliminacjach grupowych piłki nożnej.

W dniu 25 marca 2017 w hali sportowej „Bronowianka” w Krakowie spotkały się reprezentacje piłki nożnej policjantów garnizonu małopolskiego. Po zaciętej rywalizacji, drużyna składająca się z policjantów, którzy na co dzień, pilnują bezpieczeństwa w powiecie wadowickim, stanęła na podium.

W zawodach uczestniczyło 150 policjantów reprezentujących 16 jednostek organizacyjnych Policji woj. małopolskiego. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji   Wadowice pod patronatem Komendanta Powiatowego w Wadowicach w rozgrywkach grupowych zajęli I miejsce.

W ćwierćfinale pokonali drużynę reprezentującą KPP Oświęcim, kolejnym przeciwnikiem była drużyna KPP Miechów, z którą reprezentacja Wadowic wygrała w półfinale turniej. Ostatnie spotkanie drużyna KPP Wadowice rozegrała z drużyną KWP Kraków – zwycięzcą turniej. Drużyna KPP Wadowice ostatecznie zajęła bardzo wysokie 2 miejsce w województwie.

W skład wadowickiej drużyny weszli : kapitan zespołu st. post. Dawid Pająk,  asp. sztab. Grzegorz Brońka, st. asp. Mateusz Górka, mł. asp. Przemysław Pasternak, st. post. Przemysław Rzońca, st. post. Piotr Dawidowicz,  którym gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach piłkarskich.

Zwycięzcy do jednostki przywieźli ze sobą puchar jak również dyplomy okolicznościowe.