Komendant podziękował st. post. Damianowi Marek za wzorową służbę i osiągniecia sportowe.

Komendant podziękował st. post. Damianowi Marek za wzorową służbę i osiągniecia sportowe.

Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach mł. insp. Włodzimierz Warzecha złożył gratulacje - st. post. Damianowi Marek za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji indywidualnej, i pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej w III Finale Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich.

Przypomnijmy: 10 marca w Maniowach na Podhalu uroczyście zakończyły się III Ogólnopolskie Zawody Narciarskie dla funkcjonariuszy Policji zorganizowane przez Biuro Prewencji KGP we współpracy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Zawody objęte były patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

W zawodach rywalizowali „policjanci-narciarze” z siedmiu garnizonów: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego reprezentujący wszystkich funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową na stokach narciarskich. W zawodach uczestniczyli również reprezentanci Samodzielnych Pododdziałów Antyterrorystycznych Policji. „Policjanci-narciarze” musieli się wykazać nie tylko umiejętnościami praktycznymi ale również wiedzą teoretyczną.

Komendant podkreślił, że to najlepszy wynik osiągnięty przez naszego reprezentanta.

Gratulując wyróżnionemu Komendant, podziękował za zaangażowanie i  poświęcenie życzył dalszych sukcesów sportowych i pomyślności w życiu osobistym.