st. sierż. Mateusz Palluch

st. sierż.
Mateusz
Palluch
Powiat: 

Działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie 

Opis zagrożenia w planie działania: Bezdomne osoby, które żebrzą w rejonie centrum Handlowego Dekada przy ul. Kilińskiego 20 w Nowym Targu . Powyższy proceder ma mieć miejsce w szczególności w godzinach popołudniowych i wieczornych, a osoby przeznaczają zdobyte pieniądze na alkohol. 

Informujemy, że podany adres e-mail nie służy do doraźnego zgłaszania interwencji oraz składania zawiadomień o popełnionych przestępstwach i wykroczeniach. Wiadomości odczytywane są w godzinach służby dzielnicowego.

Rejon działania: 
ul. Bolesława Wstydliwego, Królowej Jadwigi od ul. Szaflarskiej do OK47( l do 33 i od nr 2 do nr 80 a) os. Topolowe, Al.Tysiąclecia (od drogi nr 47 do ul. Doroty od nr 32-44c, 35-65). Kilińskiego. Brzozowa. Krzystyniaka , Na Równi. Suskiego, Powstal1ców Śląskich, Wojska Polskiego ( od nr 1 do nr 3) . Szaflarska od ul. Królowej Jadwigi do Józefczaka od nr 32 do I 12 i 31-41 al. Al. Mikołaja Kopernika od Al. Tysiąclecia do skrzyżowania z ul. Józefczaka strona zachodnia ( od nr 2-10) Al. Mikołaja Kopernika od Al. Tysiąclecia do ul. Szaflarskiej - strona wschodnia ( od nr 1-7 )
Telefon stacjonarny: 
18 261 04 43
Telefon komórkowy: 
660 472 574 dostępny w godzinach służby dzielnicowego