W służbie i potrzebie - łączy nas krew

W służbie i potrzebie - łączy nas krew

W służbie i potrzebie łączy nas krew” – w najbliższą niedzielę kolejna zbiórka najcenniejszego daru dla policjanta z Myślenic

Gorąco namawiamy wszystkich chętnych do oddania krwi na rzecz funkcjonariusza z Myślenic sierż. szt. Łukasza Płachty, który zmaga się z białaczką. W dniu 15 września 2019 r. w godz. od 12:00 do 16:30 przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Myślenicach, ul. Zdrojowa 9 będzie czekał na Was mobilny punkt poboru krwi. Zachęcamy do czynnego udziału w akcji wszystkich, także uczestników i widzów imprez sportowych, które w tym czasie będą mieć miejsce na Zarabiu w Myślenicach.

Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w opisywanej akcji, nadal istnieje możliwość oddania krwi w dowolnym szpitalu, regionalnych centrach krwiodawstwa i krwiolecznictwa, po uprzednim podaniu kodu rezerwacji, tj. M222 (hasło: „Krew dla Łukasza Płachty"). Dzięki uprzejmości proboszczów parafii w powiecie myślenickim komunikat o tym przedsięwzięciu zostanie podany z kościelnych ambon. Wcześniej policjanta licznie wsparli koleżanki i koledzy, pracownicy Policji z jednostki macierzystej, innych garnizonów Policji, a także osoby spoza naszej formacji.

W imieniu rodziny funkcjonariusza za okazaną pomoc jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 

Zbiórce krwi patronuje Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach insp. Maciej Kubiak.