AKTUALNOŚCI

Dzięki wsparciu gmin nowy sprzęt trafił do policjantów

Gmina Wieprz i gmina Andrychów przekazały środki finansowe na Fundusz Wsparcia Policji z przeznaczeniem na zakup nowego sprzętu dla policjantów z andrychowskiego komisariatu.

Dzisiaj (6 grudnia br.), w budynku Komisariatu Policji w Andrychowie odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu biurowego, którego zakup był możliwy dzięki wsparciu gminy Wieprz i gminy Andrychów.

W wydarzeniu wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – mł. insp. Arkadiusz Śniadek, Komendant Komisariatu Policji w Andrychowie – mł. insp. Sławomir Urbanowski, Burmistrz Andrychowa – pan Tomasz Żak oraz Wójt Gminy Wieprz – pani Małgorzata Chrapek. Na stan komisariatu trafiły m.in. latarki, niszczarki do papieru, kamera wraz ze statywem, karta pamięci oraz dyski. Łączna wartość sprzętu to 14 500 złotych. Gmina Wieprz przekazała na ten cel 10 000 złotych, natomiast Gmina Andrychów – 4 500 złotych.
Spotkanie było okazją do przekazania podziękowań za dotychczasową wieloletnią współpracę z miejscowym komisariatem Policji.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

 

 

Powrót na górę strony