AKTUALNOŚCI

Skradziony samochód odzyskany przez policjantów z Wadowic

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy odzyskali fiata ducato, który dzień wcześniej został skradziony z terenu miasta. Po przeprowadzonych czynnościach pojazd trafił z powrotem w ręce prawowitego właściciela.

Kilka dni temu, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach przyjęli zawiadomienie o kradzieży samochodu marki Fiat. Jak wynikało z ustaleń, pojazd został skradziony z terenu firmy budowlanej w Wadowicach. Sprawca po tym, jak włamał się do pomieszczeń gospodarczych tejże firmy i ukradł kluczyki od pojazdu, wsiadł do zaparkowanego nieopodal samochodu i odjechał.

Zaangażowani w sprawę policjanci pionu kryminalnego, dzięki skutecznym działaniom operacyjnym, już następnego dnia namierzyli miejsce, gdzie może znajdować się pojazd utracony w wyniku przestępstwa. Samochód był zaparkowany w rejonie jednego z wadowickich ogródków działkowych. Auto było pozamykane i nie posiadało żadnych uszkodzeń. Policjanci przeprowadzili na miejscu oględziny pojazdu, a po wykonanych czynnościach fiat ducato warty około 60 tys. złotych, został przekazany właścicielowi.

W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy włamania i kradzieży.

 

Powrót na górę strony