Uczniowie czwórki odwiedzili Komendę.
Uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 w Wadowicach odwiedzili wadowicką komendę. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca policjantów i odwiedzić najbardziej charakterystyczne miejsca na komendzie. Policjantki z zespołu do spraw nieletnich opowiedziała dzieciom o służbie funkcjonariuszy.