Śmiertelne potrącenie kobiety w Kalwarii Zebrzydowskiej - AKTUALNOŚCI - KPP w Wadowicach

AKTUALNOŚCI

Śmiertelne potrącenie kobiety w Kalwarii Zebrzydowskiej

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Kalwarii Zebrzydowskiej. W wyniku zdarzenia śmierć poniosła 36-letnia kobieta. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

26 kwietnia br. na ul. Krakowskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący osobowym volkswagenem, mieszkaniec województwa śląskiego, najechał na leżącą na pasie ruchu kobietę.  W wyniku obrażeń doznanych na skutek wypadku, 36-letnia mieszkanka powiatu wadowickiego, poniosła śmierć na miejscu. Ciało kobiety, decyzją prokuratury, zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach, pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przyczyny tej tragedii. 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skautkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.